Jakie tapety wybrać dla pokoju dla dzieci?

Jakie tapety wybrać dla pokoju dla dzieci? Pięć prostych wskazówek

Wybierając wykończenia w przedszkolu – zadanie nie jest łatwe i bardzo odpowiedzialne. Chcę, aby wszystko było zgodnie z zasadami, pięknie i tak długo, jak to możliwe. Jakiego rodzaju tapeta nadaje się do pokoju dziecka?
Jakie tapety wybrać dla pokoju dla dzieci? Pięć prostych wskazówek

Kilka prostych wskazówek pomoże rodzicom poruszać się po morzu ofert z rynku budowlanego. Na co przede wszystkim zwrócić uwagę?

1. Bezpieczeństwo.

Dokonując napraw w pokoju dla dzieci, rodzice często starają się uprzyjemnić drogie dziecko z wykończeniem, pozostawiając za sobą względy ekologiczne i praktyczność stosowanych materiałów. Złe powietrze przejście przez winylową lub nietkaną tapetę nie jest najlepszym wyborem do szkółki. O wiele bezpieczniejsze jest zatrzymywanie się na tapecie papierowej, płynnej lub z włókna szklanego. Niezależnie od materiału, od sprzedawcy wymagane jest świadectwo bezpieczeństwa!

2. Praktyczność.

W warunkach stałej „agresji” przez małe palce i nieodparte pragnienie spadkobiercy kreatywności rzadko odpowiedniej obsłudze i przyjazny dla środowiska, ale Mark tkaniny tapety. Roślinne lub korkowe podłogi, jednocześnie łącząc estetykę z bezpieczeństwem, ale pod względem ceny i trwałości jest wyraźnie gorsza tańszej opcji.

Tapety papierowe są dobre z ich wartością budżetu i możliwością częściowego zastąpienia uszkodzonej powłoki. Ale płynna tapeta jest idealnie przystosowana do mycia, a także szklanych ścian. Nadal jednak spory są kwestią bezpieczeństwa środowiskowego takiego wykończenia.

Inna praktyczna opcja – tapeta do malowania. Pomalowana lub poplamiona powierzchnia może być pomalowana po pewnym czasie.

3. Kolor i wzór.

Psychologowie twierdzą, że w przedszkolu nie ma miejsca na ciemne dźwięki i duże kontrastujące rysunki. Wyjątkiem może być, chyba że jasne bajki na jasnym tle. Bardzo małe, miękkie odcienie światła są bardziej odpowiednie, bardziej jasne kolory są dopuszczalne dla uczeń. Monochromatyczne tło płynnej tapety pomoże przywrócić specjalne naklejki z postaciami z kreskówek. Starsze dziecko może zaoferować wybór spośród kilku opcji oferowanych przez rodziców.

4. Działka.

Nie jest tajemnicą, że wielu chłopców wolą daleko od najbardziej pokojowych tematów. Jednakże stała obecność takich bohaterów w strefie bezpośredniej percepcji wzrokowej, w opinii psychologów dziecięcych, ma negatywny wpływ na psychikę dziecka. Potencjalne niebezpieczeństwo może być również przedstawione przez nieszkodliwe na pierwszy rzut oka obrazy, które stają się groźne lub przerażające w nocnym oświetleniu. Możesz bezpośrednio nakręcić oczy i zasłonić tapetę w sklepie, aby zobaczyć, jak te lub inne obrazy wyglądają jak w zmierzchu.

5. Rozmieszczenie z kontrastującymi kolorami lub tapetami ze zdjęciami.

Pokój dziecięcy różni różnorodna funkcjonalność, więc, jeśli to możliwe, powinien być podzielony na odrębne obszary: rekreacji, gier i aktywności fizycznej, badania itp Najwygodniejszym sposobem przyporządkowania tych obszarów poprzez inny kolor lub teksturalnych wkładek … Są odpowiednie dla dzieci i tapety: ze swoimi ulubionymi postaciami, odpowiednie do tematycznych krajobrazów itp.

Mam nadzieję, że te proste zasady pomagają w nawigacji Sklep Banaby i dokonaniu właściwego wyboru.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s